Назад кај сите пријави

Јавно осветлување

Пријавено во категоријаЈавно осветлување од анонимни до22:46, понеделник 6 јули 2020

Испратено до Општина Карпош пред 4 минута

На влезот на улицата кај тинекс карпош 4 на ул никола парапунов не рабоѕи дел од уличното осветлување

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.