Назад кај сите пријави

Отпадоци

Пријавено во категоријаОтпадоци од анонимни до11:43, чет. 23 септември 2021

Испратено до Општина Карпош пред 1 минута

Одложен отпад во пролазот меѓу Woodstock Beer Bar и Win Slot Casino.Пролазот излегува на бул.Митрополит Теодосиј Гологанов

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Ажурирања

  • Се уште не е отстранет отпадот

    Објавено анонимно на16:05, сре. 10 ноември 2021

  • Се уште не е отстранет отпадот напротив истиот се зголемува

    Објавено анонимно на11:43, нед. 28 ноември 2021

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.