Назад кај сите пријави

Разно

Пријавено во категоријаРазно одTeodora Hadji Dimova Tanaskoska до18:37, сабота 22 мај 2021

Испратено до Општина Карпош пред 3 минута

Ова хаварисано возило стои веќе долго време на сервисната улица, кај зградите на бул. Илинден 105 и 107 (блиску до City Medica и Newborn clinic. возилото е целосно напуштено, истечено му е маслото, и зазема место за паркирање на оваа локација каде е многу тешко да се најде место за паркинг. Ве молиме да биде отстрането.

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Ажурирања

  • Почитувани, пренесено е до нашите служби, но ние како општина немаме надлежност над тие хаварисани возила. единствено што правиме е дека лепиме известување на колите за да бидат тргнати. со почит

    Објавено од Карпош на14:33, среда 26 мај 2021

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.