Назад кај сите пријави

Дупки на пат

Пријавено во категоријаДупки на пат одMinja Rakočević до21:52, петок 30 април 2021

Испратено до Општина Центар пред 3 минута

Колите удираат и се оштетуваат, и голема е веројатноста тој дел од асфалтот да пропадне, а колите се паркираат токму на тој дел од улицата

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.