Назад кај сите пријави

Отпадни води

Пријавено во категоријаОтпадни води од анонимни до14:55, недела 11 април 2021

Испратено до Општина Карпош пред 5 минута

Отпадна канализациона цевка од станбена единица на ул. франклин рузвелт бр. 63 е пуштена да тече на јавна површина. ве молам да реагирате и сопственикот на станбената единица да изведе соодветен приклучок кон канализација.

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.