Назад кај сите пријави

Јавно осветлување

Пријавено во категоријаЈавно осветлување одIskra Lekovska до13:58, сабота 20 март 2021

Испратено до Општина Карпош пред 2 минута

Отворена е бандерата на дофат на дете, опасно по живот!!! итно

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Ажурирања

  • Прашка 90б не работи уличната светилка веќе 2 години

    Објавено одLoreta Georgievska на05:25, сабота 27 март 2021

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.