Назад кај сите пријави

Јавно осветлување

Пријавено во категоријаЈавно осветлување од анонимни до22:59, недела 12 април 2020

Испратено до Општина Чаир пред 1 минута

Povekje od 7 meseci ne raboti svetilkata a taa ni e edinsvena sijalica koja go osvetluva delot od ulicata koj izleguva tocno pred vlezot od zgradata i navecer e temno, a odako ne raboti, nekolku pati sme imale krazbi po vozilata od sosedite Se raboti za ulica Pance Nedelkovski br. 29

RSS фид за вести за ова прашање Добивајте е-пошта кога се оставени ажурирања за овој проблем.

Коментирај или Ажурирај

Ве молиме имајте во предвид дека ажурирањата не се испраќаат до општините Вашите податоци ќе бидат искористени само во согласност со нашата политика на приватност

Можете да поднесете ажурирање

Дали имате лозинка?

Да Јас имам лозинка

Заборавена лозинка? Потврдете со е-пошта, осигурајќи една нова лозинка во таа точка. Кога ќе потврдите, лозинката ќе се ажурира.

Не Дозволете ми да потврдам ажурирања со е-пошта

Обезбедувањето на лозинка е опционално, но тоа ќе ви овозможи да пријавите повеќе проблеми, да оставите ажурирања и да управувате со вашите пријави.